Pierwsze 3 pkt w sezonie 2014/2015.Wygrana rezerw w Pucharze Polski!

W sobotę odbyło się spotkanie pomiędzy Orłem Pęzino a Wichrem Przelewice. Mecz Biało-Niebieskim na początku meczu ułożył się znakomicie W 2 minucie bramkę strzelił Marcin Kowalczyk. Dobre sytuacje na podwyższenie wyniku mieli Robert Kiełczewski oraz Arkadiusz Wojciechowski. W drugiej części gry Robert Kiełczewski nie trafił do pustej bramki . W pierwszej połowie meczu Kiełczewski i Wojciechowski trafili po słupku w 79 minucie wynik ustalił Damian Żaba który podwyższył wynik na 2-0. Rezerwy Orła po ciężkim Meczu pokonali Białych Sądów 3-1 po rzutach karnych. Do rzutów karnych wynik był 1-1 dzięki temu awansowali do II rundy Pucharu Polski. Dziękujemy wszystkim kibicom za doping i zapraszamy w środę jedziemy do Trzcińska aby zmierzyć się z Orłem Trzcińsko zdrój.